• Фејсбук
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

услуги

Сопственик зрели по продажбата на услуги да се направи customers'no грижи.

за нас

Професионални технички тим со способност за истражување и развој на нови производи од страна на нас самите.

  • за нас

РАБОТНИ од 1998 година

Фирмата е основана во 2009 година, е специјализирана производител кој посветена на пролетта истражување гас и развој, производство и продажба.

Juteng  со висок степен на професионални насоки, сукцесивно развиено различни видови на гас пролет, вкупно четири серија повеќе од 300 видови, примена во автомобил, мебел, машини, медицински третман, бродови, машини фарма, градежни машини, dustbin и други индустрии, исто така, може да се направи посебен гас пролетта во согласност со посебните барања од страна на клиентите треба, што е формиран со годишен производствен капацитет од 1,5 милиони производство.

прилагодено Srevice

Обезбедување на чувствувате решенија во согласност со барањата на клиентите.

Ние сме доверлив

Нашата цел е да ги задоволи клиентите.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

WhatsApp Online Chat !