• Фејсбук
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

за нас

Операција 图片 20180613173754

ChangZhou Juteng гас пролет копродукции, L td. 

Фирмата е основана во 2009 година, е специјализирана производител кој посветена на пролетта истражување гас и развој, производство и продажба.

Juteng  со висок степен на професионални насоки, сукцесивно развиено различни видови на гас пролет, вкупно четири серија повеќе од 300 видови, примена во автомобил, мебел, машини, медицински третман, бродови, машини фарма, градежни машини, dustbin и други индустрии, исто така, може да се направи посебен гас пролетта во согласност со посебните барања од страна на клиентите треба, што е формиран со годишен производствен капацитет од 1,5 милиони производство.

Нашата компанија е посветена да им обезбеди на клиентите со одлична услуга, со висок квалитет, најдобра цена и за време на испорака, со цел да се грижиме за барањата на клиентите. Им посакуваме топло добредојде OEM / ODM наредби, како и дизајн и производство на нови модели со етикета или лого купувачи се ентузијастички прифатен.

Искрено со нетрпение очекуваме да се воспостави долгорочна, сигурна и заемно корисни бизнис партнерство со сите клиенти од дома и во странство.WhatsApp Online Chat !