• Фејсбук
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

Контактирајте не

20180619094202

Changzhou Juteng гас пролет копродукции, ООД

Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас во секое време!
Додај: бр.11 Longyu Запад патот, Окружниот Wujin, Changzhou
Тел. Не: 86-0519-86470225
Факс: 86-0519-86470116
Мобилен телефон .: 86-18616235963
Лице за контакт: Џуди Ли
Е-пошта: gasspring@czjuteng.com
Веб-страница: www.czjuteng.com

 

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !