• facebook
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

Rreth nesh

QQ 图片 20180613173754

Changzhou Juteng Gas Spring Co., L td. 

Kompania është themeluar në vitin 2009, ajo është një prodhues i specializuar i cili i dedikuar për kërkimin e gazit pranverë dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet.

Juteng  me një shkallë të lartë të udhëzimeve profesionale, rradhazi zhvilluar lloje të ndryshme të pranverës gazit, një total prej katër seri më shumë se 300 lloje, aplikim në makinë, mobilje, makineri, trajtim mjekësor, anijet, makineria bujqësore, makineritë e ndërtimit, koshin e plehrave dhe industritë e tjera, gjithashtu mund të bëjë pranverë të veçantë gazit në bazë të kërkesave të veçanta nga nevoja e konsumatorëve, ajo ka qenë e formuar me kapacitet prodhues vjetor prej 1.5 milion prodhimit.

Kompania jonë është e përkushtuar që të sigurojë klientët me shërbime të shkëlqyera, cilësi të lartë, çmimin më të mirë dhe në ofrimin e kohës në mënyrë që të kujdesem për kërkesat e konsumatorëve. Ne mirëpresim ngrohtësisht urdhërat OEM / ODM, si dhe projektimin dhe prodhimin e modeleve të reja me etiketën e konsumatorit ose logo janë pranuar me entuziazëm.

Ne sinqerisht shpresojmë për krijimin e afatgjata, partneritete të besueshme dhe reciprokisht e dobishme të biznesit me të gjithë klientët nga brenda dhe jashtë vendit.WhatsApp Online Chat !