• Фејсбук
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
Page not found, Please Back Home

logo222

Контактирајте не

  • Адреса: бр.11 Longyu Запад патот, Hi-технолошки развој на зоната, Changzhou Сити, Jiangsu провинција, Кина 213.167.
  • E-mail: jyjuteng@czjuteng.com
  • Телефон: 86-0519-86470225
  • Факс: 86-0519-86470116
  •  Wechat:13616105060
  • WhatsApp: 86-13616105060

Зачленете се

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.