лифт гас пролетта YQ10 / 22-8 - Кина Changzhou Juteng гас пролет
 • Фејсбук
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

лифт гас пролетта YQ10 / 22-8

Краток опис:

лифт гас пролет може да се користи за да се Кутија за алат, врати, прозорци и други хардверски делови.

Забелешка: Бидејќи гас пролетта е нестандардни, погоре е само дел од model.We може да се изменуваат во согласност со барањата на клиентите.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај или другите со барањата на клиентите
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  лифт гас пролет може да се користи за да се Кутија за алат, врати, прозорци и други хардверски делови.

  Забелешка: Бидејќи гас пролетта е нестандардни, погоре е само дел од model.We може да се изменуваат во согласност со барањата на клиентите.

  4

  Gasveer ramen geopend
 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !