• facebook
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
Page not found, Please Back Home

logo222

Na kontaktoni

  • Adresa: Nr.11 Longyu West Road, zhvillimi Hi-tech Zone, Changzhou City, Jiangsu Province, China 213167.
  • E-mail: jyjuteng@czjuteng.com
  • Telefon: 86-0519-86470225
  • Fax: 86-0519-86470116
  •  Wechat:13616105060
  • WhatsApp: 86-13616105060

pajtohem

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.