pranverë e gazit ashensor YQ10 / 22-18 - China Changzhou Juteng Gas Spring
 • facebook
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

pranverë e gazit ashensor YQ10 / 22-18

Përshkrim i shkurtër:

ashensor pranverë e gazit mund të përdoret për kuti mjet, dyer, dritare dhe të tjerët hardware pjesë.

Shënim: Për shkak se pranverë të gazit është jo-standarde, sa më sipër është vetëm një pjesë e model.We mund të përshtatur sipas kërkesave të klientit.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai ose të tjerët nga kërkesat e klientëve
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ashensor pranverë e gazit mund të përdoret për kuti mjet, dyer, dritare dhe të tjerët hardware pjesë.

  Shënim: Për shkak se pranverë të gazit është jo-standarde, sa më sipër është vetëm një pjesë e model.We mund të përshtatur sipas kërkesave të klientit.

  3

  Gasveer Ramen geopend
 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !