Lockable Spring Gas / KQL-7 - China Changzhou Juteng Gas Spring
 • facebook
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Lockable Spring Gas / KQL-7

Përshkrim i shkurtër:

pranverë lockable gazi mund të përdoret për karrige masazh, pajisje mjekësore pakteve, ndenjësen e autobusit dhe të tjerë të kontrollit të heqë pjesë shpejtësi mbështetje.

Shënim: Për shkak se pranverë të gazit është jo-standarde, sa më sipër është vetëm një pjesë e model.We mund të përshtatur sipas kërkesave të klientit.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai ose të tjerët nga kërkesat e klientëve
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  pranverë lockable gazi mund të përdoret për karrige masazh, pajisje mjekësore pakteve, ndenjësen e autobusit dhe të tjerë të kontrollit të heqë pjesë shpejtësi mbështetje.

  Shënim: Për shkak se pranverë të gazit është jo-standarde, sa më sipër është vetëm një pjesë e model.We mund të përshtatur sipas kërkesave të klientit.

  3

  bnr6
 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !